ПРОТОКОЛ громадських слухань щодо проекту містобудівної документації “Детальний план теритоії для розміщення житлової забудови по вул. Незалежності в селищі Східниця, вул. Золота Баня.3

Громадські слухання відбулися у приміщенні сесійної зали Східницької селищної ради за адресою: селище Східниця, вул. Золота Баня, 3.

Для участі у громадських слуханнях зареєструвалося       4       учасники.

Назва: «Детальний план території для розміщення житлової забудови по вул. Незалежності в селищі Східниця, Дрогобицького району, Львівської області.»

Замовник містобудівної документації: Виконавчий комітет Східницької селищної ради.

Розробник містобудівної документації: ТзОВ «ЗЕМЛЕБУДПРОЕКТ»

Представники Східницької селищної ради:

1. Петрів Марія Миколаївна – в.о. начальника відділу архітектури та містобудування.
  2. Дидик Оксана Ігорівна – спеціаліст відділу землекористування та земельних відносин
  3. Шуст Надія Олегівна – спеціаліст загального відділу
  4. Доронічева Галина Миронівна- спеціаліст 1 категорії  юристконсульт

Петрів Марія Миколаївна оголосила порядок денний та регламент проведення слухань.

Порядок денний:

1. Доповідь головуючого.

2. Прийняття рішень за результатами громадських слухань.

Голосування:

“ЗА”     4   чол., “ПРОТИ”      –   чол.,“УТРИМАЛОСЬ”     –   чол.

Регламент слухань:

Доповідачі – до 15хв.

Запитання, пропозиції та обговорення до 15хв.

“ЗА”     4   чол., “ПРОТИ”     –   чол.,“УТРИМАЛОСЬ”     –   чол.+

1. Доповідь головуючого.

Виступила: в.о. начальника відділу архітектури та містобудування виконавчого комітету Східницької селищної ради Петрів М.М., повідомила, що Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Східницька селищна рада проводить громадські слухання «Детальний план території для розміщення житлової забудови по вул. Незалежності в селищі Східниця, Дрогобицького району, Львівської області»

Оголошення про проведення громадських слухань було оприлюднене 12.08.2024р. на офіційному сайті Східницької селищної ради

Підстава для розроблення детального плану території Рішення сесії Східницької селищної ради  № 1801 від 12.07. 2024 року

Замовником проекту є Виконавчий комітет Східницької селищної ради

Розробником детального плану є ТзОВ «ЗЕМЛЕБУДПРОЕКТ»

На громадських слуханнях присутні представники замовника.

Для участі у громадських слуханнях зареєструвалися тільки представники замовника.

2. Прийняття рішень за результатами громадських слухань.

Головуючий запропонувала прийняти наступні рішення за результатами громадських слухань:

1. Громадські слухання «Детальний план території для розміщення житлової забудови по вул. Незалежності в селищі Східниця, Дрогобицького району, Львівської області» визнати такими, що не відбулися, оскільки відсутні представники громадськості та розробника і не було можливості врахувати інтереси громадськості.

2. Оприлюднити протокол на сайті Східницької селищної ради.

3. Призначити новий термін проведення громадських обговорень і  нову дату громадських слухань.

Голосування:

“ЗА”   4   чол., “ПРОТИ”     –   чол.,“УТРИМАЛОСЬ”     –   чол.