Східницька територіальна громада

Рахунок для перерахування коштів спонсорської допомоги на благоустрій селища КП «Господарник» Східницької селищної ради Р/р 260062360823 АБ «Укргазбанк» м.Київ, МФО 320478, ЗКПО 30769965

Міжнародні партнери

Міжнародне партнерство – важлива складова діяльності органів місцевого самоврядування, яке дозволяє реалізовувати спільні розвиткові проєкти та ділитися досвідом в різних сферах.

Східницька селищна рада має партнерські стосунки між муніципалітетами польського міста 1.Полянчик ,2. гміни Соліна, 3. гміни Юзефов над Віслою та 4. міста Перемишель.

Спільно з курортом Полянчик (гміна Соліна, Підкарпатське воєводство, Республіка Польща) отримали та реалізували проект під назвою “Полянчик і Східниця – використаємо разом наші туристичні та культурні потенціали для покращення конкурентоспроможності Карпатського краю” у рамках Програми Транскордонного Співробітництва Польща – Білорусія – Україна 2007 – 2013, збудований багатофункціональний відпочинковий комплекс – амфітеатр. Відбуваються роботи в рамках реалізації Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 рр та спільно з головним партнером Гміною Соліна над проектом “Охорона вод Солінського озера та лікувальних вод курорту Східниця – спільний виклик та шанс на збереження і використання потенціалу природної спадщини”.

Співпраця з 5. муніципалітетом Добельського краю, Латвійської Республіки.

6. Литва, м. Акмяне, 7. Румунія, комуна Бистра, 8. Словенія,  м. Шмарєшке Топліце.

Селищний голова Іван Піляк, депутати Східницької селищної ради Василь Іроденко та Володимир Голяк, а також президент асоціації курортів України Юрій Котик з робочим візитом відвідали в 9. Туреччину, місто Фетхіє. В рамках візиту відбулась зустріч з мером Фетхіє Alim Karaca , заступником міського голови Огузом Боллеллі, президентом Асоціації готельєрів Фетхіє Бюлент Уйсалом, головою правління регіонального представництва Західного Середземномор’я Туреччини Озгеном Уйсалом, менеджером районного туризму Саффет Дундар та депутатом міської ради Фетхіє Мехмет Уйсалом та підписали меморандум про подальшу співпрацю.