Східницька територіальна громада

Рахунок для перерахування коштів спонсорської допомоги на благоустрій селища КП «Господарник» Східницької селищної ради Р/р 260062360823 АБ «Укргазбанк» м.Київ, МФО 320478, ЗКПО 30769965

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ: «Детальний план території на вул. Бориславській в смт. Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району Львівської області»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ: «Детальний план території на вул. Бориславській в смт. Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району Львівської області»

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), Східницька селищна рада повідомляє про проведення громадських слухань містобудівної документації: «Детальний план території на вул. Бориславській в смт. Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району Львівської області»

Замовник містобудівної документації: Виконавчий комітет Східницької селищної ради.

Розробник містобудівної документації: ФОП Лопушанський М.Р.

Підстава для розроблення: Рішення сесії Східницької селищної ради

від 03.02.2023 року № 1116

Основна мета розробки детального плану території: визначення усіх планувальних обмежень території, та забезпечення ефективного використання земель.

Основні техніко-економічні показники:площа ДПТ 0,12га, площа земельної ділянки 0,0412га

З техніко-економічними показниками проекту детального плану території та його графічною частиною можна ознайомитись в Східницькій селищній раді за адресою: 82391, Дрогобицький район, смт Східниця, вул. Золота Баня 3, відділ архітектури та містобудування.

Посадова особа, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій: В. о. начальника відділу архітектури та містобудування виконавчого комітету Східницької селищної ради.

Адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): 82391, Дрогобицький район, смт Східниця, вул. Золота Баня, 3 або на електронну пошту e-mail shidnitca.rada@ukr.net

Строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: в період з 16 травня 2023 року по 11 липня 2023 року.

Громадські слухання відбудуться: 12 липня 2023 року о 11 год. 00 хв. за адресою: 82391, Дрогобицький район, смт Східниця, вул. Золота Баня 3.

Пропозиції до проектів містобудівної документації:

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Додатки: