Східницька територіальна громада

Рахунок для перерахування коштів спонсорської допомоги на благоустрій селища КП «Господарник» Східницької селищної ради Р/р 260062360823 АБ «Укргазбанк» м.Київ, МФО 320478, ЗКПО 30769965

Повідомлення про оприлюднення Проєкту Детальний план території земельних ділянок приватної власності.

Повідомлення про оприлюднення Проєкту Детальний план території земельних ділянок приватної власності по зміні цільового призначення з ведення особистого селянського господарства на будівництво та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення по вул. Стрийській у с. Новий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького р-ну, Львівської області (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

  1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Детальний план території земельних ділянок приватної власності по зміні цільового призначення з ведення особистого селянського господарства на будівництво та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення по вул. Стрийській у с. Новий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького р-ну, Львівської області.

  Даним детальним планом території пропонується 10 проєктованих земельних ділянок з цільовим призначенням 07.01 – для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення. Проєктовані земельні ділянка № 8,9 та 10 пропонуються передаватися на умовах оренди в прибережних захисних смуг для культурно-оздоровчих, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей.

  •  Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Східницька селищна рада Львівської області.

     3) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:

    а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення:

    30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 11.06.2024 року до 11.07.2024 року.

  б) способи участі громадськості:

надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: Східницька селищна рада Львівської області (82391, Львівська область, Дрогобицький район, селище Східниця, вул. Золота Баня, 3).

  в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

12.07.2024 року о 12:00 год. в приміщенні Східницької селищної ради Львівської області (82391, Львівська область, Дрогобицький район, селище  Східниця, вул. Золота Баня, 3).

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Східницька селищна рада Львівської області (82391, Львівська область, Дрогобицький район, селище Східниця, вул. Золота Баня, 3).

Адреса сайту: https://skhidnytsia-rada.gov.ua

ґ) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Східницька селищна рада Львівської області (82391, Львівська область, Дрогобицький район, селище Східниця, вул. Золота Баня, 3), ел. адреса: shidnitca.rada@ukr.net. Строки подання зауважень та пропозицій – з 11.06.2024 року до 11.07.2024 року.

д) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Східницька селищна рада Львівської області (82391, Львівська область, Дрогобицький район, селище  Східниця, вул. Золота Баня, 3).

  • Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Не передбачена