Освітян Східницької громади привітали із прийдешнім професійним святом.
У першу неділю жовтня ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.
З нагоди професійного свята у Східницькій громаді відбулися урочистості до Дня працівників освіти. З вітальним словом до присутніх звернулися начальник відділу освіти Східницької селищної ради Тарас Шуст, заступник селищного голови Наталя Шийка. Линули щирі вітання і слова вдячності. Приємно було спостерігати за щирими емоціями тих, хто щодня віддає своє серце дітям.
Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду. Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнені, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно-багатої України.
![](https://skhidnytsia-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/385382037_332929109241476_5654855787747746947_n-1.jpg)
![](https://skhidnytsia-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-09-29_19-37-38.jpg)
![](https://skhidnytsia-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-09-29_19-39-26.jpg)
![](https://skhidnytsia-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-09-29_19-32-33-1.jpg)
![](https://skhidnytsia-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-09-29_19-22-23.jpg)
![](https://skhidnytsia-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-09-29_19-24-49.jpg)
![](https://skhidnytsia-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-09-29_19-25-18.jpg)
![](https://skhidnytsia-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-09-29_19-27-21.jpg)
![](https://skhidnytsia-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-09-29_19-28-32.jpg)
![](https://skhidnytsia-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-09-29_19-40-50.jpg)
![](https://skhidnytsia-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-09-29_19-42-06-1.jpg)
![](https://skhidnytsia-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-09-29_19-57-14.jpg)
![](https://skhidnytsia-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-09-29_19-57-25.jpg)
![](https://skhidnytsia-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-09-29_19-57-37.jpg)
![](https://skhidnytsia-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-09-29_19-58-31.jpg)
![](https://skhidnytsia-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-09-29_19-58-55.jpg)
![](https://skhidnytsia-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-09-29_19-59-32.jpg)
![](https://skhidnytsia-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-09-29_19-59-40.jpg)
![](https://skhidnytsia-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-09-29_19-59-52.jpg)
-
Відділ архітектури та містобудування
Прийом кандидатур для формування завдання на розроблення комплексного плану.
23.07.2024 -
Відділ житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту та благоустрою
Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі.
17.07.2024 -
Державні закупівлі
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі електричної енергії.
17.07.2024