Безбар’єрність в освітньому просторі

Днями працівники відділу освіти Східницької селищної ради взяли участь у регіональному тренінгу «Послуги без бар’єрів» в межах проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки уряду Великої Британії.

Тренінг дав змогу окреслити оптимальні шляхи створення умов для комфортного отримання освіти учнями з інвалідністю та учням з особливими освітніми потребами, коли вони навчаються в закладах освіти за місцем свого проживання.

У нашій громаді є два інклюзивні класи, де діти отримують можливість нормальної соціалізації, розвитку своїх сильних сторін і талантів та подальшої інтеграції у суспільство.