Безбар’єрність в освітньому просторі
Днями працівники відділу освіти Східницької селищної ради взяли участь у регіональному тренінгу «Послуги без бар’єрів» в межах проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки уряду Великої Британії.
Тренінг дав змогу окреслити оптимальні шляхи створення умов для комфортного отримання освіти учнями з інвалідністю та учням з особливими освітніми потребами, коли вони навчаються в закладах освіти за місцем свого проживання.
У нашій громаді є два інклюзивні класи, де діти отримують можливість нормальної соціалізації, розвитку своїх сильних сторін і талантів та подальшої інтеграції у суспільство.
![](https://skhidnytsia-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/image.png)
![](https://skhidnytsia-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-23_11-07-20-221.jpg)
![](https://skhidnytsia-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-23_11-07-20-334-1.jpg)
-
Відділ архітектури та містобудування
Прийом кандидатур для формування завдання на розроблення комплексного плану.
23.07.2024 -
Відділ житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту та благоустрою
Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі.
17.07.2024 -
Державні закупівлі
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі електричної енергії.
17.07.2024