Східницька територіальна громада

Рахунок для перерахування коштів спонсорської допомоги на благоустрій селища КП «Господарник» Східницької селищної ради Р/р 260062360823 АБ «Укргазбанк» м.Київ, МФО 320478, ЗКПО 30769965

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації

1. Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території для будівництва та експлуатації гідроелектростанції на річці Стрий в межах села Довге Східницької територіальної громади Дрогобицького району Львівської області.

У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.

2.         Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Східницька селищна рада Львівської області.

3.         Передбачувана процедура громадського обговорення:

– строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 22.11.2023 р. до 04.12. 2023 р.;

– згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;

– ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті Східницької селищної ради Львівської області – https://skhidnytsia-rada.gov.ua/.

– зауваження і пропозиції подаються до Східницької селищної ради Львівської області за адресою: 82391, Львівська область, смт. Східниця, вул. Золота Баня, 3, ел.пошта: shidnitca.rada@ukr.net в термін до 04.12.2023 р.

– місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Східницька селищна рада Львівської області.

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування – відсутня.