До уваги жителів с. Сторона!

16, 18, 19 грудня 2023 року , за адресою с. Сторона, вул. Лесі Українки,184 з 10:00 по 14:00 год. буде проводитись прийом документів дітей віком від трьох до шести років до структурного підрозділу дошкільної освіти «Півник» у с. Сторона закладу дошкільної освіти «Джерельце» ясла-садка Східницької селищної ради Дрогобицького району Львівської області.

Список необхідних документів:

1. заява батьків або осіб, які їх замінюють;

2. медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря , що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;

3. копія свідоцтво про народження дитини (з пред’явленням оригіналу);

4. документ, який підтверджує статус пільгової категорії сім’ї (дитини).

У зв’язку з відкриттям структурного підрозділу дошкільної освіти «Півник» у с. Сторона наявна вакантна посада вихователя.

Пакет документів, які необхідно подати для працевлаштування :

– заява про прийняття ;

– копія паспорта громадянина України (з пред’явленням оригіналу) ;

– копія ідентифікаційного коду (з пред’явленням оригіналу) ;

– автобіографія;

– копія диплому про здобуття вищої освіти зі спеціальності “Дошкільна освіта” (з пред’явленням оригіналу);

– дві фотокартки розміром 3х4;

– військовий квиток для військовозобов’язаних.

Документи для працевлаштування необхідно подати з 18.12 2023 до 28.12.2023 року у ЗДО “ Джерельце”, вул. Промислова,32, смт. Східниця.

Адміністрація закладу дошкільної освіти “Джерельце”