Східницька територіальна громада

Рахунок для перерахування коштів спонсорської допомоги на благоустрій селища КП «Господарник» Східницької селищної ради Р/р 260062360823 АБ «Укргазбанк» м.Київ, МФО 320478, ЗКПО 30769965

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ:

«Детальний план території для зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,18га, кадастровий номер 4610345400:06:012:0410 з 02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  на для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку у  смт. Східниця Дрогобицького р-ну, Східницької ТГ, Львівської області».

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), Східницька селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Детальний план території для зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,18га, кадастровий номер 4610345400:06:012:0410 з 02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  на для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку у  смт. Східниця Дрогобицького р-ну, Східницької ТГ, Львівської області».

Замовник містобудівної документації: Виконавчий комітет Східницької селищної ради.

Розробник містобудівної документації: ФОП Лопушанський Микола Романович

Підстава для розроблення: Рішення сесії Східницької селищної ради

від 14.11.2023 року № 1415

     Метою розроблення детального плану території зміна функціонального призначення ділянок №1а та 1б з території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та з території для ведення садівництва на територію для будівництва і обслуговування багатоквартирного  житлового будинку, загальною площею 0,2515га. Встановлення містобудівних умов та обмежень щодо розміщення багатоквартирного житлового будинку. Основні техніко-економічні показники: орієнтовна площа розроблення ДПТ 0,3га. З техніко-економічними показниками проекту детального плану території та його графічною частиною можна ознайомитись в Східницькій селищній раді за адресою: 82391, Дрогобицький район, смт Східниця, вул. Золота Баня 3, відділ архітектури та містобудування.

Посадова особа, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій: В. о. начальника відділу архітектури та містобудування виконавчого комітету Східницької селищної ради Петрів М.М.

Адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): 82391, Дрогобицький район, смт Східниця, вул. Золота Баня, 3 або на електронну пошту e-mail shidnitca.rada@ukr.net , archshidnitca@gmail.com

Прийом пропозицій (зауважень) – в строк з 14.02.2024 до 15.03.2024 року.

Громадські слухання відбудуться: 19 березня 20234 року о 11 год. 00 хв. за адресою: 82391, Дрогобицький район, смт Східниця, вул. Золота Баня 3.

Пропозиції до проектів містобудівної документації:

  • Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Додатки: