Східницька територіальна громада

Рахунок для перерахування коштів спонсорської допомоги на благоустрій селища КП «Господарник» Східницької селищної ради Р/р 260062360823 АБ «Укргазбанк» м.Київ, МФО 320478, ЗКПО 30769965

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІ.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ: Детальний план території для уточнення планувальної структури та обгрунтування потреб будівництва садових будинків між вул. Т. Шевченка та кварталом забудови К-8 в смт Східниця, Дрогобицького району Львівської області.
Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), Східницька селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: Детальний план території для уточнення планувальної структури та обгрунтування потреб будівництва садових будинків між вул. Т. Шевченка та кварталом забудови К-8 в смт Східниця, Дрогобицького району Львівської області.
Замовник містобудівної документації: Виконавчий комітет Східницької селищної ради.
Розробник містобудівної документації: ФОП Кушнір Андрій Тарасович
Підстава для розроблення: Рішення сесії Східницької селищної ради
від 06.10.2023 року № 1372
Метою розроблення детального плану території є уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, визначення функціонального призначення та параметрів забудови даної території. Територія, яка розглядається даним детальним планом, знаходиться в
західній частині селища Східниця між вул. Т. Шевченка та кварталом забудови К-8 в межах населеного пункту. На схід від території опрацювання проходить вул. Т. Шевченка, яка є центральною вулицею даного населеного пункту. З техніко-економічними показниками проекту детального плану території та його графічною частиною можна ознайомитись в Східницькій селищній раді за адресою: 82391, Дрогобицький район, смт Східниця, вул. Золота Баня 3, відділ архітектури та містобудування.
Посадова особа, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій: В. о. начальника відділу архітектури та містобудування виконавчого комітету Східницької селищної ради Петрів М.М.
Адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): 82391, Дрогобицький район, смт Східниця, вул. Золота Баня, 3 або на електронну пошту e-mail shidnitca.rada@ukr.net , archshidnitca@gmail.com
Прийом пропозицій (зауважень) – в строк з 14.05.2024 до 14.06.2024 року.
Громадські слухання відбудуться: 19 червня 2024 року о 12 год. 00 хв. за адресою: 82391, Дрогобицький район, смт Східниця, вул. Золота Баня 3.
Пропозиції до проектів містобудівної документації:

  • Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.
    Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.
    Пропозиції подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.