Дух Різдва вирує у повітрі…

У Східниці вперше відбулась виставка Різдвяних шопок з усієї громади. Під час виставки учасники центру культури та дозвілля Східницької громади дарували присутнім чудові українські колядки.

До гостей і учасників дійства звернувся з вітальним словом селищний голова Іван Піляк. Він побажав всім найшвидшої Перемоги, добра, благополуччя кожній родині та Україні і висловив слова глибокої вдячності й шани усім, хто захищав і захищає Україну, хто зустрічає Різдво в окопах під коляди вітру і ворожі обстріли, бо завдяки цим Героям ми можемо нині відзначати і колядувати під мирним небом.

На завершення заходу всі присутні фотографувалися біля різдвяних шопок, як символу світлої традиції українського Різдва.

Організатор заходу: центр культури та дозвілля Східницької громади.