Східницька територіальна громада

Рахунок для перерахування коштів спонсорської допомоги на благоустрій селища КП «Господарник» Східницької селищної ради Р/р 260062360823 АБ «Укргазбанк» м.Київ, МФО 320478, ЗКПО 30769965

Підтримувати талановиту молодь важливо, особливо під час війни!

В Східниці за підтримки Громадської Організації “Всесвіт з Україною” -“Universe with Ukraine” пройшла презентація книжки для дітей Олі Вовк “Літанка”

Діти не тільки слухали талановиту письменницю,а й стали учасниками ігор та майстер- класів! Дякуємо солістці Львівської філармонії Оксана Савіцька за чудове виконання українських пісень.

Під час візиту до Східниці, команда Громадська Організація “Всесвіт з Україною” -“Universe with Ukraine”, відвідала музей Стоцького — першовідкривача родовища мінеральних вод в Східниці, а також кімнату-музей народного побуту.

Східниця завжди підтримує співпрацю з громадськими організаціями спрямовану на розвиток громадської активності та туристичного потенціалу.

Дякуємо голові Громадської Організації “Всесвіт з Україною” -“Universe with Ukraine” Світлані Мерзловій за підтримку талановитої письменниці та очікуємо нових зустрічей.