У Східниці колядують та збирають кошти на придбання квадрокоптера…

У Східниці колядують та збирають кошти на придбання квадрокоптера для потреб 67 окремого батальйону ТРО 103 окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України.

Цьогоріч Різдво особливе. Це пора народження нової держави, народження та формування нового покоління – покоління стійких, мужніх, єдиних та нездоланних. Христос народився, щоб осяяти душі своїм світлом. Тепер це світло є в кожного з нас. Бережімо його, цінуймо та щедро ділімося з тими, хто його потребує!

Творчі колективи з усієї Східницької громади підготували неймовірну концертну програму. Просто неба лунали різдвяні піснеспіви, колядки, щедрівки. Кожен охочий мав змогу скуштувати різдвяних пампухів, побачити вертепне дійство та взяти участь у вертепній ході центральною вулицею Східниці.