Юні спортсмени Східницької громади вибороли золото та бронзо на чемпіонаті України з армрестлінгу

26 березня 2023 року завершився чемпіонат України з армрестлінгу серед юнаків та юніорів, який проходив у м. Воловець Закарпатської області. Східницьку територіальну громаду в складі команди Львівської області представляли Андрій Загоруйко, Богдан Ридель, Микола Загоруйко, Микола Фецяк, Іванна Фецяк, Анатолій Крук.

Іванна Фецяк з с. Залокоть виборола 1 місце ( права рука) та 2 місце — ліва рука. Фецяк Микола з с. Залокоть виборов 3 місце ( права рука).

За підсумками Іванна Фецяк потрапила до збірної України з армрестлінгу і представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи, який відбудеться в Молдові.

Щиро вітаємо! Бажаємо успіхів в досягненні найкращих результатів. Пишаємося нашими спортсменами!