Східницька територіальна громада

Рахунок для перерахування коштів спонсорської допомоги на благоустрій селища КП «Господарник» Східницької селищної ради Р/р 260062360823 АБ «Укргазбанк» м.Київ, МФО 320478, ЗКПО 30769965

СТАРТУВАВ XVІ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРС «МОЇ ПРАВА: РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ»

Сектор “Служба у справах дітей” Східницької територіальної громади запрошує школярів взяти участь в конкурсі «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги»!
Із нагоди Міжнародного дня захисту дітей, який відзначають щорічно 1 червня, Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, Благодійним фондом «Об’єднання світових культур», Українською асоціацією підтримки творчої молоді проводить XVI Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги».
До участі в конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти України віком до 18 років та школярі – громадяни України, що постійно або тимчасово проживають за межами України (спеціальна номінація).
До оцінювання робіт конкурсантів будуть залучені: відомі державні та громадські діячі, вчені, митці, представники міжнародних організацій та провідних правничих видань. Переможці конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки.
Детально ознайомитися з Положенням про конкурс та оголошенням про конкурс ви можете, перейшовши за наступними посиланнями Всеукраїнського організаційного комітету:
uccplec@gmail.com, https://www.facebook.com/UkrainianCoordinationCenter