199 представників,16 команд, майже з усіх куточків України і спортсмени Східницької громади здобувають золото та бронзу.
30 березня, очільник Східницької громади Іван Піляк, нагородив відзнаками призерів чемпіонату України з армреслінгу серед юнаків та юніорів, який проходив у м. Воловець Закарпатської області.
199 представників,16 команд, майже з усіх куточків України і наші спортсмени здобувають золото та бронзу. Талановита та наполеглива Іванна Фецяк з с. Залокоть отримала на змаганнях 1 місце, її брат Микола Фецяк виборов бронзу Чемпіонату. Іванна Фецяк увійшла до складу збірної України з армреслінгу і представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи, який відбудеться в Молдові.
Відзначили також юних спортсменів Східницької громади з сіл Опака та Залокоть, які брали участь 25-26 лютого у Львові на чемпіонат області, виборовши 6 нагород та надалі запрошені представляти в подальших змаганнях ДЮСШ м.Львів.
«Східницька громада гордиться такими результатами і вами персонально, – наголосив Іван Піляк. – Пророблена величезна робота, дякую вам. Тренеру Андрію Багрію подяка за мотивацію, яку даєте вихованцям. Зі сторони Східницької селищної ради продовжимо надавати необхідну підтримку. Щиро радіємо та бажаємо підкорення наступних вершин!”
![](https://skhidnytsia-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/338936868_601426708282518_9055520319494342282_n.jpg)
![](https://skhidnytsia-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/338587615_1990064324521953_7323675330659741356_n.jpg)
![](https://skhidnytsia-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339026645_1660527214399743_4857786957148566655_n.jpg)
-
Відділ архітектури та містобудування
Прийом кандидатур для формування завдання на розроблення комплексного плану.
23.07.2024 -
Відділ житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту та благоустрою
Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі.
17.07.2024 -
Державні закупівлі
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі електричної енергії.
17.07.2024