Благодійний захід “Великоднє відлуння”

У смт Східниця відбувся благодійний захід “Великоднє відлуння”, на якому вдалося зібрати 14 тисяч гривень на потреби ЗСУ. Розпочали захід із хвилини мовчання у знак вшанування пам’яті усіх Героїв, які загинули у війні проти росії .

Після цього творчі колективи КУ “Центр культури та дозвілля Східницької громади” презентували низку творчих номерів та впевнено тримали культурно-мистецький фронт. Кращі господині громади провели ярмарку, де відвідувачі мали змогу придбати різноманітні великодні атрибути, вироби ручної роботи, прикраси, свічки, а також смачні домашні страви, печиво та торти.

Дякуємо всім, хто знайшов час і бажання долучитися до благодійного заходу. Віримо, що підтримуючи українських бійців, ми вселяємо віру та робимо свій внесок для наближення миру та Перемоги. 🇺🇦