Східницька територіальна громада

Рахунок для перерахування коштів спонсорської допомоги на благоустрій селища КП «Господарник» Східницької селищної ради Р/р 260062360823 АБ «Укргазбанк» м.Київ, МФО 320478, ЗКПО 30769965

Навчальна програма для мікро, малого та середнього бізнесу від Інвест офіс спільно з ПРООН.

Залучити до 8 млн грн на розвиток свого бізнесу можливо! Запрошуємо підприємців Трускавецької та Східницької територіальної громади дізнатися як це зробити.

Участь безкоштовна, за попередньою реєстрацією: https://bit.ly/406vqqE 

Інвест офіс спільно з ПРООН в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу розробили навчальну програму для мікро, малого та середнього бізнесу.

Дата: 4 травня 2023 року, початок 12:00.

Воркшоп відбудеться офлайн у м. Трускавець, Green Park Hotel.

Розкажемо вам як і де шукати фінансові можливості для бізнесу, які нюанси та правила написання грантових заявок, та також попрактикуєтеся у підборі програм фінансування. Навчання проводять експерти/-ки Інвест офісу, які щодня допомагають бізнесу залучати кошти від державних і міжнародних фондів та представники/-ці міжнародних та українських фондів.

Хто може взяти участь: підприємці Трускавецької та Східницької територіальної громади. Після реєстрації наш менеджер/-ка зателефонує вам і повідомить дату проведення заходу у вашій громаді або найближчому місті. У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся за вказаним нижче телефоном.

Контактна особа:

Степан Рішко, менеджер Інвест офісу, +38 096 187 71 13

Захід організовує команда Інвест офісу за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.