У Східницькій громаді розпочинається реалізація соціального проекту «Активні парки – локації здорової України»

2 червня у Львові відбувся перший регіональний форум координаторів національної програми «Активні парки». Східницьку громаду представляв спеціаліст відділу туризму, у справах сім’ї, молоді та спорту Східницької селищної ради Василь Миськів. Проєкт “Активні парки” реалізовується за Програмою Президента України й Міністерства молоді та спорту України.

У Східницькій громаді розпочинаємо реалізовувати соціальний проект «Активні парки – локації здорової України». Уже невдовзі два тренери-координатори у межах цього проєкту проводитимуть безкоштовні активності для мешканців 8 годин на тиждень.

Робимо спорт доступним для кожного. І не просто доступним, а й цікавим та привабливим.