Враховуючи наслідки зливи, підтоплення низки домогосподарств просимо мешканців звернути увагу:

– Використання води з криниць до стабілізації ситуації та одержання результатів лабораторних досліджень!!!

– Заборонено вживати продукти харчування, які були підтоплені водою;

– для харчування використовуйте лише продукти гарантованої якості. Водопровідну воду перед вживанням прокип’ятити!

перед їжею обов’язково ретельно мийте руки з милом, або обробляйте дезінфікуючими засобами;

– Ні в якому разі не використовуйте для пиття воду з відкритих водойм та криниць!

– не використовуйте одяг та майно, що було забруднене при підтопленні без попереднього прання та дезінфекції.

⚠️ У разі підозри на захворювання – терміново зверніться за медичною допомогою!