Засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій
Відбулось засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке провів начальник Львівської ОВА Максим Козицький. До засідання — онлайн долучилися начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк, заступники селищного голови Петро Кость, Наталя Шийка, а також представники ДСНС.
За наслідками позачергово засідання було прийнято протокол комісії. Ситуацію, яка виникла 10 червня через вихід з берегів річки Східничанки на території Східницької та Сколівської територіальних громад внаслідок проходження сильних опадів у вигляді дощу, руйнування мостів, газопроводів середнього тиску та підтоплення більш ніж 100 домогосподарств, визначити як надзвичайну ситуацію.
![](https://skhidnytsia-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/353461511_272836378584083_7298060383236784593_n.jpg)
![](https://skhidnytsia-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/353420896_272836475250740_2018110274046780980_n.jpg)
![](https://skhidnytsia-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/353617161_272836445250743_6517535218908821644_n.jpg)
-
Відділ архітектури та містобудування
Прийом кандидатур для формування завдання на розроблення комплексного плану.
23.07.2024 -
Відділ житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту та благоустрою
Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі.
17.07.2024 -
Державні закупівлі
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі електричної енергії.
17.07.2024