Засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Відбулось засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке провів начальник Львівської ОВА Максим Козицький. До засідання — онлайн долучилися начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк, заступники селищного голови Петро Кость, Наталя Шийка, а також представники ДСНС.

За наслідками позачергово засідання було прийнято протокол комісії. Ситуацію, яка виникла 10 червня через вихід з берегів річки Східничанки на території Східницької та Сколівської територіальних громад внаслідок проходження сильних опадів у вигляді дощу, руйнування мостів, газопроводів середнього тиску та підтоплення більш ніж 100 домогосподарств, визначити як надзвичайну ситуацію.