У Східницькій громаді вітали медиків із професійним святом!

Цього року Україна вперше святкує День медика в нову дату, бо не може бути нічого спільного між тими, хто рятує і тими, хто вбиває. 27 липня за юліанським календарем день св. Пантелеймона, якого вважають покровителем лікарів і військових.

Сьогодні колективи Центру первинної медико-санітарної допомоги та Підбузької лікарні Східницької територіальної громади приймали вітання. З найщирішими побажаннями селищний голова Іван Піляк вручив подяки тим, хто обрав своїм життєвим покликанням медицину і щодня використовує свої знання і досвід задля служіння мешканцям громади. Дякували за професіоналізм, стійкість, сумлінну працю. Бажали міцного здоров’я, професійних здобутків та доброї вдачі під мирним українським небом!