“Серце Карпат – Східниця”

Упродовж двох незабутніх днів у Східниці пройшов ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс під назвою “Серце Карпат Східниця”. Організатором цього фестивалю стала заслужений працівник культури України – Ольга Миронець. Її багаторічний внесок в розвиток мистецтва та культури в Україні визнаний і шанований.

21 – 22 жовтня сцена Східницького Народного дому “Просвіта” стала майданчиком для талановитих творчих колективів з різних куточків України. У фестивалі взяли участь колективи з сусідніх міст, а також з різних областей України: Хмельниччини, Черкащини, Херсонщини, Івано-Франківщини, Львівщини, Київщини, Рівненщини, Одещини та Запоріжжя. Ця міжрегіональна участь дала змогу обміну досвідом, а також відкрити для глядачів багатство різних культурних виразів та творчих підходів.

Самодіяльні колективи презентували свої мистецькі проекти на фестивалі. Це були різноманітні виступи – від музичних ансамблів і хорів до танцювальних гуртків та художнього читання. Кожен виступ вражав оригінальністю і талантом учасників, а глядачі мали нагоду насолодитися різноманітністю української культури.

Селищний голова Іван Піляк особисто привітав всіх учасників фестивалю та висловив їм слова підтримки та заохочення. Він зазначив, що творчість надає крила перемозі та підкреслив важливість подібних ініціатив для розвитку українського мистецтва та української мови. Подякував всім учасникам та організаторам фестивалю за їхні зусилля у збереженні та просуванні української культури.

Подібні фестивалі, як “Серце Карпат Східниця,” не лише зміцнюють українську культуру та мову, але й створюють спільний форум для вираження національної ідентичності та підтримки творчості навіть в умовах війни. Ця подія підкреслила різноманітність і багатство української культури, а також відзначила зусилля талановитих аматорів, які роблять цю культуру ще більш яскравішою.

Переглянути статистику та оголошення

Просувати допис