У Східниці біля пам’ятного знаку «Борцям за волю України» відбулось віче пам’яті до Дня Гідності та Свободи.
Представники селищної влади, учнівська молодь, освітяни, мешканці та гості Східниці долучились до заходу, вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Отець Василь Штокало відслужив спільну молитву за Україну.
Селищний голова Іван Піляк зазначив: “Подвиги Героїв залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь, а слова “гідність” та “свобода” були та залишаються ціннісними пріоритетами для кожного українця. Дякуємо матерям, бабусям і кожному чиї сини та доньки захищають Україну. Пам’ятаймо, завдяки їм – у нас чисте небо”. Завершилося віче церковним гімном “Боже, великий, єдиний”…
![](https://skhidnytsia-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya-whatsapp-data_-2023-11-21-o-14.35.27_8bc7781b-2.jpg)
![](https://skhidnytsia-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya-whatsapp-data_-2023-11-21-o-14.37.29_dffe5c28.jpg)
![](https://skhidnytsia-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya-whatsapp-data_-2023-11-21-o-14.35.27_6cb81e25-1.jpg)
![](https://skhidnytsia-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya-whatsapp-data_-2023-11-21-o-14.57.39_d5e5f1d0-2.jpg)
![](https://skhidnytsia-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya-whatsapp-data_-2023-11-21-o-14.41.26_1ddf6be0-1.jpg)
-
Відділ архітектури та містобудування
Прийом кандидатур для формування завдання на розроблення комплексного плану.
23.07.2024 -
Відділ житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту та благоустрою
Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі.
17.07.2024 -
Державні закупівлі
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі електричної енергії.
17.07.2024