Східницька територіальна громада

Рахунок для перерахування коштів спонсорської допомоги на благоустрій селища КП «Господарник» Східницької селищної ради Р/р 260062360823 АБ «Укргазбанк» м.Київ, МФО 320478, ЗКПО 30769965

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК РОЗРОБЛЕННЯ КОМПЛЕКСНОГО ПЛАНУ ПРОСТОРОВОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЇ СХІДНИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ТА ПРИЙОМ ПРОПОЗИЦІЙ ДО НЬОГО.

Розпочато розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Східницької селищної територіальної громади

На виконання вимог чинного законодавства Східницькою селищною радою прийнято рішення про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Східницької селищної територіальної громади (Рішення від 06.10.2023 року № 1368).

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади є одночасно містобудівною документацією на місцевому рівні та документацією із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Склад, зміст та порядок розроблення Комплексного плану визначається Порядком розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації (затверджено Постановою КМУ від 1.09.2021 р. № 926).

На виконання вимог чинного законодавства розпочинається прийом пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення Комплексного плану.

Пропозиції приймаються до 22.01.2024 р. Ви можете вказати місця чи території де ви пропонуєте розмістити нові об’єкти або провести заходи, що будуть направлені на поліпшення життя в громаді. Також можете, де на території громади виявлені проблеми, що потребують вирішення, такі як стихійні звалища, місця забруднень та проявів несприятливих геологічних процесів, ускладнення транспортних процесів, тощо.

Пропозиції можна надавати:

– електронною поштою на адресу: shidnitca.rada@ukr.net

– офіційними листами на адресу: 82391, Львівська область, смт. Східниця, вул. Золота Баня, 3

Інститути громадянського суспільства, наукові та експертні організації, інші юридичні особи під час подання пропозицій і зауважень у письмовій формі зазначають своє найменування та місцезнаходження, фізичні особи – прізвище та ініціали.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.